اس ام اس و جوک و عکس و مطالب تفریحی,آوند اس ام اس,دانلود,آهنگ,فیلم,اس ام اس مناسبتی,اس ام اس جدید,اس ام اس طنز,پیام خنده دار,آهنگ جدید

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ معلوم شد

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ معلوم شد

به گزارش ایارن ناز , نام گزارشگر بازیهای تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام گردید . با وجود اینکه گفته شده بود ایران گزارشگری به روسیه اعزام نمیکند اما سرانجام نام گزارشگر مشهور فوتبال به عنوان گزارشگر اعزامی صدا و سیما به جام جهانی روسیه معرفی گردید .

پیمان یوسفی به عنوان گزارشگر بازی های ایران به جام جهانی اعزام خواهد شد.ایران در جام جهانی گزارشگر ندارد. این خبر از مدتها قبل و با اعلام مسئولان سازمان صدا و سیما رسانه ای شده و ایران تبدیل به تنها کشوری شده بود که علیرغم حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ هیچ گزارشگری را به محل برگزاری رقابتها نفرستاده. موضوعی که طبیعتا با انتقادات زیادی مواجه شد.

انتقاداتی که بخش مهمی از آن مربوط به شبکه های اجتماعی بود تا نهایتا جام جم در برابر این فشارها تسلیم شود چرا که اعلام شد پیمان یوسفی راهی روسیه خواهد شد تا از آنجا بازیهای تیم ملی را گزارش کند. البته سبک گزارشگری پیمان هم منتقدان خاص خودش را دارد و باید منتظر واکنش ها به حضور یوسفی در روسیه هم باشیم.

گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی 2018 معلوم شد

The post گزارشگر بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ معلوم شد appeared first on ایران ناز.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *