اس ام اس و جوک و عکس و مطالب تفریحی,آوند اس ام اس,دانلود,آهنگ,فیلم,اس ام اس مناسبتی,اس ام اس جدید,اس ام اس طنز,پیام خنده دار,آهنگ جدید

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

امروز بشما پردرآمدترین بازیگران معروف زن جهان را معرفی میکنیم که درسال ۲۰۱۷ توانستند درآمد بسیار بالایی داشته باشند. آیا میدانید کدام بازیگران زن در جهان بیشترین دستمزدها را دریافت می‌کنند؟ بی شک در دنیای هالیوود بخش اعظمی از موضوع در مورد تجارت و جنبه مالی هنر سینماست و بازیگران بعنوان اصلی ترین عنصر «شاید» این ساختار باشکوه و پر زرق و برق بیشترین درآمدها را در آن دارند زیرا بخش زیادی از بار تولیدات هالیوود از منظر زیبایی شناختی بر عهده این بازیگران است و آنها هنر خودرا در قالب شخصیت هاي داستان به نمایش می گذارند.

بازیگران هالیوود برای ایفای نقش در فیلم ها سختیهای زیادی را متحمل می‌شوند از وزن زیاد و کم کردن هاي دیوانه وار تا عوض کردن سبک زندگی که گاهی بیماری روحی و جسمی و حتی مرگ بازیگر را در پی دارد. از این رو جای تعجب ندارد که بازیگران با توجه به استعداد و مقبولیت خود دستمزدهای هنگفتی دریافت کنند.

دراین میان بازیگران زن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای حضور در هر فیلمی به اقتضای شرایط دست مزد سنگینی تقاضای می‌کنند که آنها را گاه از همکاران مرد خود نیز که طبق معمول دست مزد بیشتری دریافت می‌کنند در جدول دستمزدها بالاتر می‌برد.در ادامه این مطلب شما رابا بازیگران زنی که درسال ۲۰۱۷ بیشترین دستمزدها را دریافت کرده اند آشنا خواهیم کرد.

۱۰- ایمی آدامز «۱۱٫۵ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (<a href=عکس)” alt=”با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)”/>

ایمی آدامز با ۱۱٫۵ میلیون دلار دست مزد درسال گذشته میلادی در مکان دهم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از لحاظ دست مزد بازی در فیلم قرار دارد. این بازیگر جوان و سرشناس که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است سال گذشته نیز نقش شخصیت لوییز لین را در کامیک هاي دنیای دی سی تکرار کرد. وی علاوه بر دریافت دست مزد خوب برای حضور در فیلم ها و گرفتن درصدی از فروش فیلم، با سود بردن از تبلیغات تجاری توانسته دریافتی خودرا در طول سال به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

ایمی آدامز تا کنون دو بار برنده جایزه گلدن گلوب شده و توسط مجله تایمز درسال ۲۰۱۴ در بین ۱۰۰ شخصیت تاثیر گذار سال قرار گرفت. او با یک هنرمند شناخته شده به نام دارن لي گالو ازدواج کرده و باهم صاحب یک فرزند شده اند. سال ۲۰۱۶ ایمی آدامز با ۱۵٫۵ میلیون دلار دست مزد در رتبه ي هفتم بازیگران زن هالیوودی که بیشترین دست مزد را دریافت کرده اند قرار داشت.

۹- جولیا رابرتز «۱۲ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (<a href=عکس)” alt=”با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)”/>

همکاری مجدد او با جورج کلونی در فیلم «هیولای پول» «Money Monster’» شاید یک موفقیت سینمایی نبود اما بار دیگر او را وارد فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود از جهت دریافت دست مزد نمود. ایران ناز دراین میان جولیا رابرتز دوست داشتنی با بازی در فیلم «شگفتی» «Wonder’» و درآمدهای دیگر در زمینه مد و لباس و قراردادهایی که دراین زمینه دارد توانست درآمد سالانه خود رابه مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

جولیا رابرتز با دست مزد تقریبی ۱۲ میلیون دلار درسال ۲۰۱۷ در رتبه نهم فهرست ما قرار دارد. این بازیگر سرشناس هالیوودی درسال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ موثرترین و قدرتمندترین بازیگر زن هالیوود قرار گرفت که متعاقباً درآمد بالای او را دراین برهه زمانی نیز نشان می داد.

او درسال ۱۹۹۹ برای بازی در نخستین فیلم مهم و البته فوق العاده موفق خود با عنوان «زن زیبا» «Pretty Woman» تنها ۳۰۰٫۰۰۰ دلار دست مزد گرفت و بعد از یک دهه و اندی دست مزد وی برای بازی در فیلم «لبخند مونا لیزا» «Mona Lisa Smile» درسال ۲۰۰۳ به رقم خیره کننده ۲۵ میلیون دلار رسید. درسال ۲۰۱۰ میزان خالص دارایی این بازیگر هالیوودی ۱۴۰ میلیون دلار برآورد شد.

۸- کیت بلانشت «۱۲ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

این بازیگر استرالیایی درسال گذشته میلادی بار دیگر به فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود بازگشت. این بازیگر سرشناس بارها نامزد دریافت جوایز اسکار، بفتا و گلدن گلوب شده و بارها نیز توانسته این جوایز را بدست آورد به طوری‌كه در زمینه کسب جوایز و عناوین چیزی در کلکسیون او کم نیست.

آخرین باری که وی باعث شد منتقدان به تمجید از او بپردازند برای بازی در فیلم «کارول» «Carol» درسال ۲۰۱۵ بود. او درسال ۲۰۱۷ فیلم ابرقهرمانی «ثور: رگناروک» «» را در گیشه داشت که مطمعناً برای حضور در آن دست مزد خوبی نیز دریافت کرده است. البته بلانشت درسال ۲۰۰۹ نیز عنوان پردرآمدترین بازیگر هالیوودی را نیز بدست آورد.

۷- شارلیز ثرون «۱۴ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

شارلیز ثرون با ۱۴ میلیون دلار دست مزد در رتبه ي هفتم پردرآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۷ میلادی قرار دارد. او همیشه علاوه بر فیلمهای بزرگ و شناخته شده در فیلمهای معمولی تری نیز بازی میکند و طبق معمولً فیلم هایي که در آنها حضور مییابد با موفقیت در گیشه همراه می‌شوند. ایران ناز او درسال هاي ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ نقش ملکه ریونا رابه ترتیب در فیلمهای «سفید برفی و مرد شکارچی» «Snow White and the Huntsman» و «مرد شکارچی: نبرد زمستان» «The Huntsman: Winter’s War» بر عهده داشت. درسال ۲۰۱۶ مجله تایم نام او را در بین موثرترین شخصیت هاي سال قرار دارد.

۶- اما واتسون «۱۴ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

اما واتسون یکی از تازه واردهای فهرست پردرآمدترین زنان هالیوود است.به گزارش پارس ناز وی درسال ۲۰۱۷ در فیلمهای «دیو و دلبر» «Beauty and the Beast» و «حلقه» «The Circle» حضور داشت.

گرچه فیلم دوم او مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار نگرفت اما فیلم لایو اکشن «دیو و دلبر» با ۱٫۲۶ میلیون دلار فروش یکی از پرفروش ترین فیلمهای سال و تمام دوران لقب گرفت که هم در شهرت این بازیگر نقش زیادی داشته و هم در ادامه باعث بالا رفتن دست مزد و انتخاب شدنش برای فیلمهای بزرگ‌تر خواهد شد.

۵- میلا کونیس «۱۵٫۵ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

میلا کونیس بازیگر تازه کاری است که توانسته با ۱۵٫۵ میلیون دلار دست مزد درسال گذشته میلادی در بین پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار بگیرد. بعد از موفقیت فیلم کمدی «مادران بد» «Bad Moms» باید شاهد حضور او در فیلمهای شناخته شده تری باشیم. او در زمینه ي تبلیغات برای جواهرات و نوشیدنی هاي معروف نیز فعال بوده و دست مزد خوبی دریافت می‌کند.

۴- ملیسا مک کارتی «۱۸ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

ملیسا مک کارتی که بازیگر و مدلی شناخته شده است با ۱۸ میلیون دلار دست مزد درسال ۲۰۱۷ میلادی در رتبه ي چهارم پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار گرفته است. او برای بازی در بازسازی «شکارچیان روح» «Ghostbusters» دستمزدی هشت رقمی دریافت کرد. در خارج از حوزه سینما نیز وی توانسته با راه اندازی خط تولید لباس خود درآمد خوبی داشته باشد.

بر اساس ادعای مجله فوربس وی درسال ۲۰۱۵ نیز در رتبه ي سوم پردرآمد ترین بازیگران زن هالیوود بوده ودر سال ۲۰۱۶ نیز رتبه ي دوم این فهرست را در اختیار داشت. وی درسال آینده نیز در چند فیلم حضور خواهد داشت که ازآن جمله میتوان به فیلم «زندگی در مهمانی» «Life of the Party» اشاره کرد.

۳- جنیفر لارنس «۲۴ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

جنیفر لارنس درسال هاي ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگران هالیوودی قرار داشت اما درسال گذشته میلادی به رتبه ي سوم نزول کرد. اما حتی بدون وجود فیلمهای «عطش مبارزه» «Hunger Games» نیز توانسته دست مزد خوبی برای حضور در فیلمهای «مادر!» «Mother!» و «گنجشک سرخ» «Red Sparrow» دریافت کند و تبلیغات برای کمپانی دیور نیز بر درآمد او درسال ۲۰۱۷ افزوده است.

۲- جنیفر آنیستون «۲۵٫۵ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

جنیفر آنیستون سال گذشته میلادی با ۲۵٫۵ میلیون دلار درآمد در رتبه ي دوم پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار گرفت. ستاره سابق سریال دیدنی و معروف «دوستان» «Friends» با حضور مداوم در فیلمهای بی سر و صدا و معمولی مانند «پرندگان زرد» «The Yellow Birds» به درآمدزایی خود در هالیوود ادامه میدهد. با این وجود بخش زیادی از درآمد سالانه او از طریق تبلیغات مختلف به خصوص تبلیغات خطوط هوایی امارات متحده عربی بدست می‌آید.

۱-اما استون «۲۶ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

اما استون تنها با ۲۸ سال سن توانست درسال گذشته میلادی در صدر پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی قرار بگیرد. این بازیگر برنده جایزه اسکار که اوایل سال میلادی در فیلم «لا لا لند» «La La Land» درخشید بخش زیادی از درآمد خودرا برای همین فیلم دریافت کرد. این فیلم با بودجه اي ۳۰ میلیون دلاری بیش از ۴۴۵٫۳ میلیون دلار فروش داشته و چندین جایزه اسکار را نیز به خانه برد.

همه ی ساله بر دست مزد این بازیگر جوان هالیوودی و درصدی که از فروش کلی فیلم دریافت میکند افزوده میشود و این رویه بی شک درسال آینده میلادی نیز ادامه خواهد داشت.در رتبه هاي بعدی این فهرست نیز بازیگرانی مانند دیپیکا پادوکون، اسکارلت جوهانسون و فان بینگ بینگ قراردارند

که برخلاف سال هاي گذشته نتوانستند دراین فهرست جایی داشته باشند که هر کدام از آنها دستمزدی پایین تر از ۱۱٫۵ میلیون دلار داشتند. درسال ۲۰۱۶ فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوودی به ترتیب زیر بود که سال ۲۰۱۷ دچار تغییرات زیادی شد.

۱-جنیفر لارنس «۴۶ میلیون دلار»

۲- ملیسا مک کارتی «۳۳ میلیون دلار»

۳- اسکارلت جوهانسون «۲۵ میلیون دلار»

۴- جنیفر آنیستون «۲۱ میلیون دلار»

۵- فان بینگ بینگ «۱۷ میلیون دلار»

۶- شارلیز ثرون «۱۶٫۵ میلیون دلار»

۷- ایمی آدامز «۱۳٫۵ میلیون دلار»

۸- جولیا رابرتز «۱۲ میلیون دلار»

۹- میلا کونیس «۱۱ میلیون دلار»

۱۰- دیپیکا پادوکون «۱۰ میلیون دلار»

با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس)

The post با پردرآمد ترین زنان زیبای هالیوود آشنا شوید (عکس) appeared first on ایران ناز.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *